Kosmita z planety Galaxikos

Kosmita z planety Galaxikos potrafi zmieniać się jak kameleon i właściwie nikt nie wie jak wygląda. Postanowiliśmy, stworzyć kosmitę z naszych wyobrażeń.

Każda drużyna musi wytypować 1 osobę do tego zadania, najlepiej cierpliwą, nie kręcącą się ;)  bo stworzenie super kosmity z folii aluminiowej to nie lada gratka. Zanim zaczniecie zastanówcie sie co chcecie zrobić, jakiego kształtu czapkę, spodnie, spódnicę. Jakie dodatki chcecie stworzyć: bransoletki, kolczyki, szalik, może coś na ręce, buty, torebkę? Można działać spontanicznie bez ustaleń, jak kto woli, w taki sposób też może sie zrodzić świetny pomysł.

Jak bedzieciecie gotowi rozsuncie sie z drużynami jak najdalej od siebie, tak żeby nikt nikomu nie podkradł pomysłu i zaczynajcie. Na stworzenie kosmity każda drużyna ma do wykorzystania 1 rolkę folii aluminiowej i 10min.

kosmit.jpgKosmita Galaxikos powinien na koniec zaprezentować się na wybiegu, naśladując modelki i przejść wzdłuż pokoju. Wygrywa strój który się nie rozpadnie i na który zagłosuje większość osób.

Udanej zabawy!

kosmi.jpg

kosmital.jpg

kosm.jpg

kosmital..jpg

kossmitall.jpg

kossmita.jpg

Stronicowanie:
Lubię
0.0 / 10  (0 ocen)
Komentarze (1)
Skomentuj
2012-10-30 21:10
zocha pisze:
a ten od konca to chyba moja kreacja
Zgłoś Odpowiedz

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je szybko, za darmo


REKLAMA