Zabawy w domu.

W tym dziale postaramy się pokazać wam jak najwięcej zabaw, w które możecie się pobawić w domu, gdy na dworze jest zimno, pada deszcz lub śnieg.

W dzisiejszych czasach najwięcej czasu dzieci niestety spędzają przed komputerem. W sieci jest mnóstwo stron z grami online, społecznościowymi,  rpg, multiplayer.Nie jest to jednak rozrywka którą bysmy zalecali, chyba, że jest to np kurnik i gracie w szachy, albo w grę, która wymaga liczenia, planowania wydatków, sprytu i  was rozwija.

Bardzo popularną rozrywką wśród dzieci są konsole do gier, na telewizor np: PlayStation, Xbox ,Wii lub przenośne, Psp, Nintendo. Gry na nie są zróżnicowane, od przygodówek, sportowych, edukacyjnych po tzv move. W grach move wykorzystuje się specjalny kontroler ruchu z czujnikami oraz kamerkę. Gracz wykonuje ruch, który gra odczytuje i przenosi na ekran telewizora. Wygląda to mniej wiecej tak:

http://www.youtube.com/watch?v=KywklJJoJ5s&feature=relmfu

 

KywklJJoJ5s

Gry planszowe, gry w karty to rozrywka sprzed ery komputerów. Według nas niesłusznie wypierana przez technikę. Stworzyliśmy dwa oddzielne działy, żeby pokazać jak fantastycznie można spędzać przy nich czas. Będziemy je opisywać i popularyzować. Mamy nadzieję, że chociaż część z was się do nich przekona.

Ostatnia propozycja to wymyślone przez was, kreatywne zabawy. Postaramy sie często coś dodawać, jednak liczymy bardzo na waszą pomoc. pamiętajcie, że za każdy artykuł otrzymujecie punkty, które potem wymienia sie na nagrody. 

Do dzieła zatem!!! 

Stronicowanie:
Lubię
0.0 / 10  (0 ocen)
Komentarze (0)
Skomentuj

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je szybko, za darmo


REKLAMA