Konkurs Lorena Canals

Zadanie konkursowe: 
Napisz, dlaczego tak ważne jest wykonanie dywanu do dziecięcego pokoju z najwyższej jakości tkaniny w 100% z bawełny. Swój opis prześlij na adres:konkursy@gogaga.pl. Spośród najciekawszych odpowiedzi wyłonimy Zwycięzcę, dla którego mamy fantastyczną nagrodę – unikalny dywan w kolorze uniseks dla chłopca i dziewczynki - beżowy w kolorowe kropki z serii Lorena Canals, z możliwością prania w zwykłej domowej pralce. 
Fundatorem nagrody jest firma : Kids concept


Wyłączny dystrybutor dywanów LORENA CANALS www.kidsconcept.pl
Sopot, Al.Niepodległości 958, showroom :058-340 01 68, mobile: 605 110 105
realizujemy dostawy na terenie całej Polski.


Na prace czekamy do 20 grudnia 2012. W tytule maila prosimy wpisywać: dywan, zaś w treści - dane kontaktowe: imię i nazwisko, adres, numer telefonu kontaktowego.

ABSOLUTNA NOWOŚĆ !!! dywany do prania w pralce
Hiszpańska projektantka LORENA CANALS stworzyła niezwykłą kolekcję dywanów ręcznie tkanych w 100 % z najwyższej jakości bawełny. Dywany te mają wiele praktycznych zastosowań nie tylko jako dywan ale też mata do zabawy, są miękkie i miłe w dotyku ale rewolucyjną ich cechą jest możliwość prania w zwykłej domowej pralce. Ze względu na łatwość w utrzymaniu czystości dywan świetnie się sprawdza w pokojach małych dzieci.

Przez ponad 10 lat istnienia producent rozwija technologie i pracuje nad ulepszeniem swoich produktów by były równie praktyczne jak i piękne. Na każdym etapie produkcji dywanów do pokoi dziecięcych firma LORENA CANALS, przykłada niezwykłą uwagę wybierając najlepszej jakości bawełnę, naturalne barwniki, chroni środowisko , a jej produkty nie są produkowane w fabrykach wykorzystujących pracę dzieci. Dywany posiadają certyfikat jakości ISO 9001 oraz certyfikat AITEX (Textile Technology Institute). Z tyłu dywanu znajdują się oznaczenia potwierdzające wszystkie wyszczególnione powyżej certyfikaty. Producent może śmiało powiedzieć że posiada najlepszą praktyczną wiedzę w produkcji dywanów dedykowanych dzieciom. W ofercie znajdują się również dywany Akrylowe i Wełniane w nowoczesnej stylistyce i bogatej gamie kolorystycznej ponad 15 kolorów, wzorów i rozmiarów. Dywany dla dzieci LORENA CANALS posiadają europejski certyfikat jakości i bezpieczeństwa. 

REGULAMIN KONKURSOWY:
1. Konkurs organizowany jest przez Valkea Media S.A z siedzibą w Warszawie 01-747, przy ul. Elbląskiej 15/17 wraz z firmą Concept Anna Pstrągowska z siedzibą Warszawie 01-695, przy Al.Słowiańska 20/2 
2. Sponsorem nagród jest Kids Concept z siedzibą w Sopocie, przy Al. Niepodległości 958, 81-861 Sopot.
3. Konkurs trwa od 30.11.2012 do 20.12.2012 północy czasu polskiego.
4. Konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla pełnoletnich rodziców i opiekunów dzieci. 
5. Aby wziąć udział w konkursie należy opisać, dlaczego tak ważne jest wykonanie dywanu do dziecięcego pokoju z najwyższej jakości tkaniny w 100% z bawełny i przesłać odpowiedź na adres: konkursy@gogaga.pl. 
6. Nadesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu oraz ze zgodą na publikację danych osobowych, ujawnienie listy laureatów na stronie internetowej, podanie do publicznej wiadomości.
7. Nagrodami w konkursie jest dywan Lorena Canals. 
8. Zwycięzca zostanie wyłonionych na podstawie najciekawszej odpowiedzi przez jury Valkea Media S.A. W skład jury wchodzą: Aleksandra Sakowicz, Marketing Manager, Iga Hintz- sekretarz redakcji Gaga.
9. Każdy uczestnik konkursu może przesłać odpowiedź tylko jeden raz.
10. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 31 grudnia na portalu www.gogaga.pl 
11. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców przez fundatora Kids Concept z siedzibą w Sopocie, przy Al. Niepodległości 958, 81-861 Sopot
w przeciągu 7 dni od otrzymania danych adresowych od zwycięzców za pośrednictwem Valkea Media S.A z siedzibą w Warszawie 01-747, przy ul. Elbląskiej 15/17.

12. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm./

Stronicowanie:
Lubię
0.0 / 10  (0 ocen)
Komentarze (0)
Skomentuj

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je szybko, za darmo


REKLAMA