Konkurs z Buff

Konkurs z Buff
Zadanie konkursowe: 
Podaj lub narysuj przynajmniej 4 możliwości założenia chusty Polar Junior/Kid/Baby Buff®. Swoją pracę prześlij na adres: konkursy@gogaga.pl. Spośród najciekawszych wyłonimy 5 Zwycięzców, dla których mamy fantastyczne nagrody – chusty znanej i cenionej hiszpańskiej marki Buff® od firmy MALAVI.
Na prace czekamy do 14 stycznia 2013. W tytule maila prosimy wpisywać: buff, zaś w treści - dane kontaktowe: imię i nazwisko, imię i wiek dziecka, adres, numer telefonu kontaktowego. ORIGINAL BUFF S.A.
Co to jest chusta Buff®? Dlaczego BUFF® jest fajny?
Czy mieliście kiedyś rzecz, która wydawała się niezastąpiona w każdych warunkach, która spełniała by różne funkcje i wszystkie idealnie, Czy lubiliście ja na tyle, że nie chcieliście jej nikomu pożyczyć, ale każdemu się nią pochwalić? To właśnie BUFF®.
Buff® to multifunkcyjny, oryginalny, innowacyjny, zabawny kawałek mikrofibry. Technicznego materiału o właściwościach oddychających i termoregulacyjnych. Idealnie sprawdza się podczas zabaw na świeżym powietrzu, gdyż Buff®-a można używać na wiele sposobów. Dorosły jak i dziecko z łatwością zrobi z niego np.: chustkę pod kask, kominiarkę chroniącą przed wiatrem, czapkę na jesienne i zimowe spacery, piratkę na letnie zabawy na plaży, bandankę, czy opaskę.
W ofercie są chusty z Polarem Polartec® dla zmarzluchów oraz chusty z materiału Coolmax® na letnie dni. Technologia Polygenie® zapewnia świeżość materiału i ochronę przed bakteriami, a filtry chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV. 
Rodziców z pewnością ucieszy fakt, że Buff®-a można prać w pralce, i nie trzeba prasować; a najmłodszych, że nie ma irytujących szwów i występuje w szerokiej gamie kolorystycznej m.in. z motywami z kreskówek: Auta, Kubuś Puchatek, Hallo Kitty, Batman i wielu innych. Wyłączny dystrybutor w Polsce MALAVI s.c.www.buff.pl 


REGULAMIN KONKURSOWY:
1. Konkurs organizowany jest przez Valkea Media S.A z siedzibą w Warszawie 01-747, przy ul. Elbląskiej 15/17 wraz z firmą MALAVI s.c. z siedzibą w Warszawie 02-726, przy ul. Skrzetuskiego 29
2. Sponsorem nagród jest MALAVI s.c. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Bema 57a
3. Konkurs trwa od 17.12.2012 do 14.01.2013 północy czasu polskiego.
4. Konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla pełnoletnich rodziców i opiekunów dzieci. 
5. Aby wziąć udział w konkursie należy przysłać mail z odpowiedzią na pytanie konkursowe na adres: konkursy@gogaga.pl. 
6. Nadesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu oraz ze zgodą na publikację danych osobowych, ujawnienie listy laureatów na stronie internetowej, podanie do publicznej wiadomości.
7. Nagrodami w konkursie są chusty Buff®. 
8. Zwycięzca zostanie wyłonionych na podstawie najciekawszej odpowiedzi przez jury Valkea Media S.A. W skład jury wchodzą: Aleksandra Sakowicz-Marketing Manager, Iga Hintz- sekretarz redakcji Gaga.
9. Każdy uczestnik konkursu może przesłać odpowiedź tylko jeden raz.
10. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 21 stycznia na portalu www.gogaga.pl 
11. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców przez fundatora firmę MALAVI s.c w przeciągu 7 dni od otrzymania danych adresowych od zwycięzców za pośrednictwem Valkea Media S.A z siedzibą w Warszawie 01-747, przy ul. Elbląskiej 15/17.

12. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm./

Stronicowanie:
Lubię
0.0 / 10  (0 ocen)
Komentarze (0)
Skomentuj

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je szybko, za darmo


REKLAMA