Wakacje z duchami Adam Bahdaj

Wakacje z duchami Adam Bahdaj

Kolejna propozycja dla tych z was, którzy lubią czytać książki o treści detektywistycznej, trzymającej w napięciu, tajemniczej. Wakacje z duchami to opowieść o trzech chłopcach: Paragonie, Perełce i Mandżarze, którzy swoje wakacje postanowili spędzić w leśniczówce, położonej nieopodal jeziora, oraz tajemniczego, średniowiecznego zamku.

Jak to na wakacjach, chłopcy szukali różnych zajęć. Budowanie szałasu? Hmm...dobre i to, jednak po wybudowaniu go, atrakcja się skończyła. Nasz trójka postanowiła zatem założyć klub detektywów inspirowany przygodami Sherlocka Holmesa. Nasze trio długo nie musiało czekać na zagadkę do rozwiązania... na zamku pojawił się duch! Duch nie był, aż tak tajemniczym duchem. Był nie tylko widoczny gołym okiem, ale również bardzo dobrze słyszalny – co noc z zamku dobiegały przeraźliwe jęki. Klub detektywów od razu bierze się do działania. Do śledztwa przystępuje nawet okoliczny sierżant!

wakacje z duchami..jpg

Czy chłopcom uda się namierzyć zjawę? Czy rozwiążą zagadkę godną Sherlocka? Tego już dowiedzcie się sami! Gwarantuję, że lektura tej książki pochłonie was bez pamięci!:-)

 

E.P.

Stronicowanie:
Lubię
0.0 / 10  (0 ocen)
Komentarze (0)
Skomentuj

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je szybko, za darmo


REKLAMA