Co to jest BUBBLEOLOGY?

Bubbleolgy

Bubbleology jest to orzeźwiający napój przyrządzany na bazie herbaty, o różnych smakach z dodatkiem tapioki. To najprostsza definicja tego trunku, podlegającego wielu kombinacjom i wariacjom smakowym i wizualnym, które zresztą możemy sami stworzyć. Ale po kolei.

Założycielem sieci lokali Bubblelogy jest Assad Khan. Po raz pierwszy z bubble tea zetknął się w Nowym Jorku i momentalnie stracił dla niej głowę. Po powrocie do Londynu dostrzegł, iż brakuje tam lokali, w których by się ją dobrze przyrządzało, w związku z czym postanowił to zmienić.

Swój pierwszy lokal otworzył w kwietniu 2011 roku, odnosząc jednocześnie niemały sukces. Bubbleology jest dziś znane już nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. W Polsce natomiast, pierwszy bar został otwarty w centrum stolicy w 2012 roku przy ul. Chmielnej 26, by wkrótce pojawić się w innych miejscach, proponując jednocześnie nowe kombinacje smakowe.

Szaleni „herbaciani naukowcy” mają do zaoferowania w swoim laboratorium- bo z całą pewnością na takie miano zasługuje lokal, w którym urzędują- całą gamę mikstur, o różnych smakach, wśród których z pewnością każdy zdoła znaleźć coś dla siebie.

Do wyboru mamy 10 mlecznych bubble tea oraz 8 owocowych. Wszystkie napoje tworzone są na podstawie czarnej, zielonej, czerwonej lub białej herbaty. Głównym składnikiem, któremu zresztą, napój zawdzięcza nazwę a także niezwykły wygląd, są perełki tapioki- małe, kolorowe kuleczki, przypominające w smaku żelki. Dla urozmaicenia eliksiru, można dodać poping boba- kuleczek wypełnionych owocowym sokiem, bądź galaretką. Trzeba przyznać, że oryginalny smak napojów wyróżnia je na tle tych pozostałych, dostępnych w sprzedaży.

Dodatkowo, w tym sezonie marka przygotowała trzy nowe warianty. Pierwszy z nich- wyjątkowo orzeźwiający- miks delikatnego ogórka i wyrazistej marakui, kolejny to, połączenie arbuza z granatem i oczywiście, perełkami tapioki oraz mleczne, tym razem, bubble tea o smaku róży, podawane z truskawkowymi galaretkami. Atutem jest również profesjonalna obsługa, która zawsze wysłucha preferencji smakowych klienta i postara się doradzić w dokonaniu właściwego wyboru.

Zatem ten, kto jest spragniony nowych doznań dla swoich kubeczków smakowych, powinien jak najszybciej pojawić się w którymś z lokali bubbleology i rozbudzić swoje zmysły zarówno wzroku jak, i smaku.

D. K.

Stronicowanie:
Lubię
10.0 / 10  (1 ocen)
Komentarze (1)
Skomentuj
2013-07-06 15:40
justiner.xeee pisze:
bylem w tym sklepie na marszalkowskiej, pychaaaaaaaaaaaaa
Zgłoś Odpowiedz

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je szybko, za darmo


REKLAMA