Co to jest Spotify?

Co to jest Spotify?

To portal dzięki któremu możesz słuchać nowych ciekawych utworów muzycznych, które są Ci właściwie podawane na tacy w formie propozycji. Możesz też samemu wyszukiwać utwory. Na Spotify dostępna jest nawet lista utworów polecana dla ludzi bojących się latać samolotami.  Widać, że ludzie tworzący ten portal wierzą w uzdrawiającą moc muzyki?..

Można tu utworzyć własną playlistę (lub kilka playlist), dzięki której będziemy mieć swoją ulubioną muzykę na każdą okazję. Na SPOFITY dostępne jest też Radio, które ułatwia nam znalezienie czegoś interesującego do posłuchania, jeżeli sami nie mamy pomysłu, czego moglibyśmy posłuchać.

SPOFITY jest w wersji darmowej i płatnej. W pakiecie za 9,99zł nie ma limitu słuchania oraz nie ma doklejanych reklam. W pakiecie za 19,99zł muzykę można słuchać na wszystkich urządzeniach, można też pobierać pliki i słuchać ich online oraz oczywiście nie ma reklam.

Aplikacja działa na telefonie komórkowym, tablecie, komputerze i domowym systemie multimedialnym. Można pobrać też utwory i słuchać ich offline.

glowne3114.jpg

źródło: http://photos.foter.com/6/spotify_l.jpg

S.K.

Stronicowanie:
Lubię
0.0 / 10  (0 ocen)
Komentarze (0)
Skomentuj

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je szybko, za darmo


REKLAMA