Jak zachować się na randce z dziewczyną?

Randka

Nie ma większej nagrody i radości niż randka z podobającą się dziewczyną. Jednak nie należy spoczywać na laurach i gdy nasza sympatia zgodzi się na spotkanie, trzeba się na nim odpowiednio zachować.

Dobrych manier nie zastąpi afiszowanie się z gadżetami i pieniędzmi -to przyjemna wiadomość dla chłopaków z niskimi kieszonkowymi. Bardzo imponującym gestem z pewnością jest podarowanie na wstępie wybrance kwiatów. Nie musi to być od razu wymyślny bukiet- wystarczy piękna róża, a nawet estetycznie przycięty bukiet polnych kwiatów!

Z tych zakupionych w kwiaciarni należy zdjąć papier ochronny, podajemy je zawsze kwiatkami do góry. Jeżeli to pierwsza randka i to my zaprosiliśmy dziewczynę do kawiarni bądź kina to powinniśmy zapłacić za nią (chyba, że sama będzie nalegać, że za siebie zapłaci).

miłość..jpg

Dopiero na kolejnych spotkaniach można porozumieć się co do tego czy płacimy naprzemiennie czy też każdy za siebie. Na miejscu nie piszemy i nie bawimy się telefonem, odbieramy połączenia tylko gdy to coś naprawdę ważnego, jednak uprzednio przepraszamy towarzyszkę.

Przepuszczamy ją w drzwiach i odsuwamy oraz zasuwamy krzesło. Gdy ma na sobie kurtkę to pomagamy ją zdjąć i zawiesić a także włożyć z powrotem. Starajmy zachowywać się naturalnie i nie popisywać. W kawiarni posługujemy się sztućcami, jemy i pijemy powoli. Po randce odprowadzamy koleżankę do domu bądź na przystanek, w wypadku, gdy odprowadzenie nie jest możliwe. Na końcu dziękujemy za spotkanie.

I.B.

lov.jpg

Stronicowanie:
Lubię
0.0 / 10  (0 ocen)
Komentarze (0)
Skomentuj

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je szybko, za darmo


REKLAMA