Jaką książkę wybrać, czyli Aleksy Krysztofiak w akcji!

Na pewno wiele razy ktoś dorosły mówił wam, że po rozprzestrzenieniu się dostępu do internetu świat bardzo się zmienił i to w negatywny sposób. Młodzież spędza czas na korzystaniu z bezwartościowych stron internetowych, marnując w ten sposób swoje życie.

Czy tak musi być naprawdę? Okazuje się, że nie. Internet można użytkować w pozytywny sposób i rozwijać dzięki niemu swoje pasje. Dowodem na to jest blog ksiazkinaczacie.blox.pl stworzony i redagowany przez Aleksego Krysztofiaka, ucznia szóstej klasy szkoły podstawowej.

Aleksy uwielbia czytać książki i poprzez internet dzieli się z czytelnikami swoją opinią na temat danej literatury. Dzięki jego recenzjom można uniknąć zakupowych wpadek i zaoszczędzić czas, nie czytając mało wartościowej książki. Autor pisze w sposób jasny i prosty, umie dotrzeć do czytelnika. Daną pozycję ocenia w skali siedmio-bombowej, gdzie siedem oznacza literacki hit, a jeden niewypał.

Dodatkowym atutem jest to, iż Aleksy czyta literaturę przeznaczoną także dla osób powyżej 15 roku życia i dla młodszych dzieci, o różnej tematyce, więc każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Zajmuje się również animacją i umieszcza na blogu krótkie filmiki. Oprócz tego przeprowadza wywiady z pisarzami i organizuje konkursy, a wszystkie informacje są dostępne na ksiazkinaczacie.blox.pl.

W tym roku Aleksy wziął udział w kampanii medialnej „Zaczytane wakacje”, mającej na celu zainteresowanie ludzi czytaniem książek podczas wakacji oraz podkreśleniem, tego, iż książki są dobrem ponadczasowym.

Filmy traktujące o tym wydarzeniu można znaleźć na stronie tvn24 oraz xiegarnia.pl.

Krysztofiak specjalnie na tę okazję przygotował krótki felieton. Młody bloger zachęca swoich czytelników do pisania własnych blogów i dzielenia się swoją wiedzą. Jak widać czas poświęcony serfowaniu w internecie można spędzić bardzo efektownie!

I.B.

Stronicowanie:
Lubię
10.0 / 10  (1 ocen)
Komentarze (1)
Skomentuj
2013-07-20 00:21
maciek.tralus pisze:
fajny ten jego blog
Zgłoś Odpowiedz

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je szybko, za darmo


REKLAMA