Podaruj książkę Małym Pacjentom w szpitalach

Od września trwa ogólnopolska akcja w ramach której trwa zbiórka książek mających trafić do chorych, hospitalizowanych dzieci. Kampania Zaczytani – stworzona przez entuzjastów czytania, powstała z myślą o każdym chorym dziecku przebywającym w szpitalu, by otrzymało ono książkę, którą będzie mogło zabrać do domu.

Inicjatorzy akcji pragną by w polskich szpitalach powstały biblioteki z wartościowymi książkami, dzięki którym dzieci choć na chwilę będą mogły zapomnieć o chorobie i rozkochać się w czytaniu.

Jeśli masz w domu książkę, która została już przeczytana i chciałbyś ją ofiarować choremu dziecku lub chciałbyś kupić nową i ofiarować,  możesz to zrobić przynosząc osobiście do jednego z punktów zbiórek ( lista miejsc gdzie można zostawić książki znajduje się pod adresem: http://zaczytani.org/komu-pomagamy/ ) lub przesłać pocztą na adres Fundacja Rozwój ul. Mleczna 5, 49-300 Brzeg.                                                                                                                           Pomóc można również poprzez organizowanie miejsc zbiórek, rozpowszechnianie informacji o kampanii wśród znajomych czy poprzez portale społecznościowe. Im więcej osób przyłączy się do tak szczytnego celu tym więcej chorych dzieci zostanie obdarowanych.

S.N.

Stronicowanie:
Lubię
0.0 / 10  (0 ocen)
Komentarze (0)
Skomentuj

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je szybko, za darmo


REKLAMA