Nakarm psiaka!

Nakarm psiaka! Już wkrótce ruszy III edycja ogólnopolskiej akcji, której celem jest pomoc bezdomnym zwierzakom w zdobyciu dla nich pożywienia i nowych domów. II edycja, która rozpoczęła się w grudniu ubiegłego roku (do której cały czas można się przyłączyć) zaowocowała 88 tyś. posiłków, które przekazano schroniskom w Krakowie, Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Nowym Dworze Mazowieckim, Wrocławiu i Lublinie.

Jeśli chcielibyście włączyć się do akcji i pomóc psiakom, możecie to zrobić na kilka sposobów:

1. Możecie wejść na www.karmimypsiaki.pl, zostawić swój adres email, zalogować się i wybrać psiaka, któremu chcecie pomóc. Możecie też poinformować o inicjatywie znajomych a po zalogowaniu się śledzić ile osób dzięki Wam także nakarmiło zwierzaka.

2. Jeśli zgodzicie się na otrzymywanie informacji reklamowych od partnerów akcji, pomożecie jednocześnie w zdobyciu karmy od sponsorów.

3. Pomóc można również oddając stary telefon do portalu Greengo.pl – cały dochód z tej inicjatywy zostanie przekazany Fundacji Sarigato, która prowadzi kampanię „Karmimy Psiaki”.

4. Jeśli chcielibyście przekazać pieniądze, możecie wpłacić darowiznę na konto Fundacji – zostanie ona przeznaczona na stworzenie Ogólnopolskiego Centrum Adopcyjnego.

5. Możecie również kupić koszulkę (wiele wzorów – dostępne na stronie kampanii) – cały dochód ze sprzedaży zasila konto Fundacji i przeznaczony jest na pomoc zwierzętom.

6. Niezwykle skutecznym sposobem pomocy jest również reklama – jeśli piszesz bloga, udzielasz się na portalach społecznościowych, przekaż informację o kampanii. Dla Ciebie to niewiele ale dzięki małemu gestowi wiele psiaków może otrzymać posiłek.

S.N.

Zdjęcie: http://foter.com/photo/my-little-dog

Stronicowanie:
Lubię
0.0 / 10  (0 ocen)
Komentarze (0)
Skomentuj

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je szybko, za darmo


REKLAMA