Stwórz własny komiks i weź udział w konkursie

Stwórz własny komiks i weź udział w konkursie Marzysz o karierze twórcy komiksów? A może masz już całą szufladę swoich prac i nie masz odwagi ich nikomu pokazać? Nie marnuj talentu, weź udział w konkursie „Podróże Koziołka. Z Pacanowa do Norwegii”.Co należy zrobić?

Każdy uczestnik ma za zadanie przedstawić w formie komiksu podróż Koziołka po Norwegii. W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 6 do 13 lat, a prace mogą zgłaszać indywidualnie lub zbiorowo (max. 10 jednostronnych kartek A4, najlepiej w formie papierowej) na adres: Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1, 28-133 Pacanów.

Ostatnim dniem zgłoszenia jest 17 stycznia 2014 roku.

Jury konkursowe będzie oceniać prace według kryteriów:

• techniki i walory artystyczne

• atrakcyjność fabuły (scenariusz)

• odniesienie do dziedzictwa kulturowego Norwegii.

Zostanie przyznane I, II i III miejsce a łączna pula nagród wynosi 3000 zł. Wyników Konkursu możecie spodziewać się 7 lutego 2014 r. na stronie internetowej Organizatora - Europejskiego Centrum Bajki (www.stolica-bajek.pl/aktualności.php). Natomiast nagrody zostaną wręczone 16 lutego 2014 r. w Pacanowie podczas V Dziecięcych Spotkań z Komiksem.

Laureatom konkursu w tym dniu będzie zapewnione wyżywienie. Poza tym prace najlepszych zostaną wydane w zbiorczej publikacji „Podróże Koziołka. Z Pacanowa do Norwegii” i będzie je można zobaczyć w formie wystawy podczas wspomnianych Dziecięcych Spotkań z Komiksem. Dodatkowo każdy uczestnik konkursu może tego dnia wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z komiksu. Jeśli macie ochotę wziąć udział w konkurencji i stworzyć własny komiks, szczegóły znajdziecie na stronie www.stolica-bajek.pl

S.N.

Stronicowanie:
Lubię
0.0 / 10  (0 ocen)
Komentarze (0)
Skomentuj

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je szybko, za darmo


REKLAMA