REKLAMA
Princess Hairstyle
Lubię
0.0 / 10  (0 ocen)
Princess Hairstyle

Opis

Tylko twoje zdolności stylisty zdołają uratować księżniczkę przed fryzurową katastrofą!

Jak grać

Princess Hairstyle Pomóż księżniczce przygotować się na wieczorny bal!

Kliknij na księżniczkę, następnie kliknij na świecącą strzałkę w prawo, aby kontynuować. Przeglądaj opcje fryzury, aż znajdziesz coś odpowiedniego (klikaj na żółte strzałki, aby zobaczyć wszystkie opcje), następnie przejdź do opcji koloru.

Po wybraniu stylu i koloru pojawi się lista instrukcji. Wykonaj poszczególne kroki w odpowiedniej kolejności (jeśli nie pamiętasz, kliknij przycisk POMOC). Aby wystylizować włosy księżniczki, kliknij i przytrzymaj właściwy przedmiot, następnie poruszaj myszką tak, jak pokazano na ikonce.

Po ukończeniu wszystkich 5 kroków wybierz strój i dodatki dla księżniczki. Następnie wyszukaj idealne tło i ramkę i załaduj obrazek do swojej galerii!

-gry_online-gry_za_darmo-gry_dla_dziewczyn-gry_dla_dzieci

Komentarze (0)
Skomentuj
prawa kolumna na zawartośćprawego łamu o szerokości 320 px tak aby tu relama weszła prawa kolumna na zawartośćprawego łamu o szerokości 320 px tak aby tu relama weszła prawa kolumna na zawartośćprawego łamu o szerokości 320 px tak aby tu relama weszła prawa kolumna na zawartośćprawego łamu o szerokości 320 px tak aby tu relama weszła prawa kolumna na zawartośćprawego łamu o szerokości 320 px tak aby tu relama weszła prawa kolumna na zawartośćprawego łamu o szerokości 320 px tak aby tu relama weszła