Bemowskie Centrum Kultury

kategoria:Domy, ośrodki kultury:

Balet

Break Dance

Ceramika

Fotografia

Gra na gitarze

Gra na instrumentach klawiszowych

Grafika, animacja komputerowa

Inne

Kultura etniczna

Lepienie w glinie

Literatura, poezja

Malarstwo

Modelarstwo

Muzykoterapia

Plastyka

Rękodzieło

Rysunek, rysowanie

Rytmika

Rzeźba

Śpiew, muzyczne

Taniec

Teatralne

Zajęcia edukacyjne, rozwojowe

Zajęcia ogólnorozwojowe

województwo:Mazowieckie
adres: Górczewska 201
01-459 Warszawa
dzielnica:
strona www:www.artbem.pl
telefon:
fax:

Od 13 do 20 września zapraszamy na Tydzień Otwarty w Bemowskim Centrum Kultury. Już w sobotę i niedzielę - 13 i 14 września, w godzinach 10.00-15.00, a potem od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00, wszyscy chętni będą mogli zapisać się na zajęcia i warsztaty, które przygotowaliśmy w sezonie 2014/15, także te odbywające się w nowej lokalizacji – w Szkole Podstawowej nr 357 przy ul. Zachodzącego Słońca. Zapraszamy do oglądania naszych pracowni. Pracownicy Artbemu odpowiedzą na Państwa pytania.

20 września, w sobotę zapraszamy serdecznie do nowego miejsca – szkoły przy ul. Zachodzącego Słońca. W godzinach 10.00-15.00 będą Państwo mogli zwiedzić pracownie, obejrzeć wszystkie zakamarki, wziąć udział w otwartych warsztatach. Na II piętrze szkoły, w nowych salach będziemy prowadzić zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. W nowej szkole, w północnej części Bemowa, zorganizujemy zajęcia z muzyki, tańca, zajęcia gimnastyczne i prozdrowotne. Powstawać będą nowe prace plastyczne, konstrukcje z klocków Lego i wiele innych. Zapisów na zajęcia dokonać będzie można w głównej siedzibie Bemowskiego Centrum Kultury podczas Tygodnia otwartego.

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej www.artbem.pl, na której znajdują się wszelkie informacje dotyczące aktualnej oferty zajęć i warsztatów.

Miejsce: cały budynek Bemowskiego Centrum Kultury/SP 357 ul. Zachodzącego Słońca (II piętro)

Mapa dojazdu nie zostałą jeszcze dodana.