Mała miss. Bezpieczny Internet

Lubię
10.0 / 10  (2 ocen)
 

Galerie internetowe aż „pękają w szwach” od szczupłych, wymalowanych modelek. Jednak czy na ulicy też widzimy same takie chodzące wieszaki? Nie, na świecie panuje różnorodność- jedni są grubsi, drudzy chudsi, jedni są wysocy, drudzy są niscy, jeden ma piegi na nosie, drugi ma gładką skórę. Różnorodność sprawia, że świat jest ciekawszy, ma więcej barw. Każdy w świecie jest istotnym elementem całości. Nie ma więc ,co zaprzątać sobie głowy kompleksami, które nie są nikomu do niczego potrzebne.

To prawda, że każdy powinien o siebie dbać. Nie dotyczy to tylko wyglądu zewnętrznego. Dla pięknej sylwetki nie warto się głodzić, bo to wpływa nie tylko na wasz wygląd, ale także na wasze samopoczucie!  Pamiętajcie, że człowiek jest tym co je. Trzeba się zdrowo odżywiać i jeść reglularnie! Ważne są składniki pokarmowe dla naszego organizmu, by prawidłowo funkcjonował. Każdy musi dostarczać ich odpowiednią ilość- tak jak do samochodu wlewamy benzynę i olej. Bez benzyny niestety nie pojedziemy. Tak samo i wy bez jedzenia, nie będziecie mieli siły na normalne funkcjonowanie, na zabawę, na spotkania z przyjaciółmi, na sport, na naukę. 

Każdy człowiek ma w sobie coś niepowtarzalnego, pięknego, czego nie ma nikt inny. Piękno tkwi we wnętrzu człowieka, nie w jego wyglądzie zewnętrznym. Wszystko zależy od naszego sposobu myślenia i postrzegania świata. Jeżeli sami będziemy widzieć siebie pozytywnie to świat również będzie nas tak postrzegał. Dużo zależy od naszego poczucia własnej wartości. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że każdy jest na swój sposób wartościowy i piękny. 

 

Pamiętajcie!

Nie podawajcie w sieci swoich danych osobowych!

Imienia i Nazwiska

Numeru telefonu

Adresu zamieszkania

Bezpieczny Internet

S.K.

Komentarze (0)
Skomentuj

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je szybko, za darmo


REKLAMA