Mów jeśli coś jest nie tak!- Bezpieczny Internet

Lubię
10.0 / 10  (1 ocen)
 

Sieciaki.pl to portal internetowy Fundacji Dzieci Niczyje oraz Fundacji Orenge. W serwisie można zapoznać się ze stale aktualizowanymi wiadomościami jak bezpiecznie korzystać z Internetu. Serwis jest bogaty w emotikony do pobrania i wiele materiałów multimedialnych tak aby był łatwiej zrozumiały. Sieciaki to bezpieczna strona skierowana dla najmłodszych użytkowników Internetu. Jasne przekazy i wiele atrakcji w postaci zabaw i konkursów.

Jedną zasad przedstawionych kampanii jest nie podawanie swoich danych. Nigdy nie wiesz kto sieci po drugiej stronie. Osoba podająca się za Twojego rówieśnika może być dużo starsza mieć wobec Ciebie niecne zamiary. Nie podawaj na portalach społecznościowych przede wszystkim: imienia i nazwiska, adresu, numeru telefonu. Wymyśl ciekawy Nick, pseudonim i tylko nim się posługuj.

 To nie wszystko. Twórcy portalu przygotowali wiele interesująco przedstawionych zasad w sposób ciekawy i zrozumiały. Bogata kampania zaciekawi nie jednego użytkownika. Warto się zapoznać z filmikiem na naszej stronie. 

Bezpieczny Internet

Komentarze (0)
Skomentuj

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je szybko, za darmo


REKLAMA