REKLAMA

 Kontakt:

 kontakt@polekcjach.com

 praca@polekcjach.com

 

Firma Kids Media, poszukuje do współpracy osób, które zaangażują się merytorycznie w tworzenie portalu młodzieżowego.
Zapraszamy osoby, które na samą myśl o pracy w wielkich korporacjach z wyznaczonym czasem pracy od, do, ze sztywnymi procedurami, dostają gęsiej skórki. U nas masz szanse wykazać się kreatywnością, wprowadzać swoje pomysły w czyn. 

Na początku, współpraca będzie odbywać się on-line. Czas pracy to około 2-3 h dziennie, 5 dni w tygodniu, przez okres 3 miesięcy. Po tym okresie wystawimy Ci zaświadczenie o odbyciu stażu na stanowisku redaktora oraz list referencyjny. Praktyki są bezpłatne, po ich odbyciu istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy.

Poszukujemy osoby, które są:
-Kreatywne, Ambitne, Odpowiedzialne, Samodzielne, Odważne, Zmotywowane,
-Potrafią dostrzegać to co dla innych jest niezauważalne,
-Posiadają łatwość pisania i formułowania myśli (tzw. Lekkie pióro)
Ich zadaniem będzie:
-redagowanie tekstów, oraz pozyskiwanie treści;
-opieka redakcyjna nad działem oraz dbałość o publikacje;
-tworzenie galerii ze zdjęciami.

Szukamy osób, które wyróżni pasja i sprawne pióro. Szukamy zarówno młodych redaktorów z niewielkim doświadczeniem, którzy z entuzjazmem podejdą do wyznaczonych celów jak i osób doświadczonych, chcących mieć swój wkład w edukację najmłodszego pokolenia. Tych najbardziej kreatywnych zaprosimy do stałej współpracy z portalem PoLekcjach.com. Dla nas bezwzględna rywalizacja i sztywne ramy pracy to nie to. W tym wyzwaniu liczyć się będzie Twoja kreatywność - a ona musi mieć przecież warunki do zaistnienia.

Pamiętaj, że po podjęciu współpracy Twoja praca poddana będzie najsurowszej ocenie - jej wartość zweryfikują przecież dzieci. To jak bardzo spodobają im się Twoje artykuły znajdzie bezpośrednie odzwierciedlenie w ilości poleceń, udostępnień, ocenie i komentarzach, przyznawanych przez najmłodszych. Gdy nawiążemy współpracę -Twoja praca będzie polegała na tworzeniu i redagowaniu treści nadzorowanego działu tak aby użytkownicy PoLekcjach.com chcieli dzielić się nią z innymi.

Jeżeli nadal jesteś zainteresowany współpracą, wiesz że aplikujesz na bezpłatny staż i nadal chcesz pokazać na co się stać - prześlij nam:
1.Swoje Cv.
2.Kilka słów o sobie. Może to być list motywacyjny w luźnej konwencji lub Twoje wyobrażenie na temat współpracy z portalem PoLekcjach.com. Uwaga: Jeżeli jesteś zainteresowany zaliczeniem stażu zgodnego z narzuconą przez Twoją uczelnię formą lub uzyskaniem pisemnego potwierdzenia na cele Twojej uczelni - prosimy o zawarcie tej informacji w odpowiedzi na tego maila.
3.Jeden tekst o dowolnej tematyce - już publikowany - jeżeli masz doświadczenie.
Nie masz doświadczenia? Zdobądź je u nas. Pokaż co potrafisz. Wybierz dowolną tematykę Twoim zdaniem użyteczną dla osób w wieku 8 - 12 lat. Może to być problem społeczny, komentarz do ostatnich wydarzeń czy trendów lub kreatywna recenzja. Wybór należy do Ciebie - pamiętaj wybierz temat, w którym czujesz się komfortowo.

Teksty powinny mieć nie więcej niż 1 stronę a4, pisaną czcionką o rozmiarze 12, z odstępem 1.
Prosimy o zapisanie plików w formacie .pdf. Teksty nie będą kopiowane, przekazywane dalej ani przetwarzane.


Życzymy powodzenia i z niecierpliwością czekamy na materiały.


Serdecznie pozdrawiamy,
Redakcja PoLekcjach.com

Stronicowanie:

REKLAMA

REKLAMA