Taniec wygibaniec na gazecie.

Tę zabawę zna większość z was. Lubią się w nią bawić wszyscy. Nawet te osoby, które twierdzą, że nie umieją tańczyć. Według nas każdy umie "wyginać śmiało ciało" ;) niektórym porostu brak śmiałości. Ta zabawa z pewnością pomoże się im przełamać, można ją nazwać szybkim kursem tańca, bo kiwanie i wymachiwanie rękoma w rytm muzyki, to wersja nauki dla początkujących.

Taniec wygibaniec polega na jak najdłuższym utrzymaniu się pary na gazecie. Zadanie wcale nie jest łatwe, ponieważ para musi jednocześnie tańczyć i uważać, żeby żadna z osób nie stanęła nogą na podłodze. Podpowiadamy, że noszenie na plecach ( tzw baranach) i różne podnoszenia są dozwolone o ile zostanie zachowane kiwanie się i ruszanie rękoma w takt muzyki.

DSC_0841.jpg

Na początek dobierzcie się w pary. Wiemy, że dziewczyny i chłopaki trzymają sztamę między sobą, ale jeśli jest was na przyjęciu po równo postarajcie się dobrać przeciwnymi płciami. Gwarantujemy więcej śmiechu i lepszą zabawę.

ps. Nastolatków chyba do tego nie trzeba namawiać ? ;)

Kiedy pary są juz wybrane, rozkładacie na podłodze kartkę gazety, stajecie na niej, wlączacie muzykę i zaczynacie zabawę. Po około 1minucie zatrzymujecie muzykę, schodzicie z kartek, składacie je na pół i kontynuujecie. Czynność tę powtarzacie dotąd, aż na gazecie zostanie 1 para, która jest zwycięzcą.

 

DSC_0837.jpg

DSC_0831.jpg

DSC_0833.jpg

DSC_0842.jpg

Stronicowanie:
Lubię
0.0 / 10  (0 ocen)
Komentarze (0)
Skomentuj

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je szybko, za darmo


REKLAMA