Wizyta w cyrku.

Cyrk

Od kilku dni mamy kalendarzową jesień, choć to co widać za oknem wskazuje na to, że gości ona u nas już trochę dłużej. Prawdopodobnie dla Was również najgorszy jest ten czas pomiędzy poniedziałkiem a piątkiem, kiedy kolorowe liście ogląda się tylko przez szyby okienne, a pora spaceru wypada coraz później.

Dobry pomysł na weekend może być więc na wagę złota. Przechadzka po parku jest zawsze dobrym rozwiązaniem. Jesień sprzyja wielu „polowaniom” – na kasztany, żołędzie, czy wreszcie na kolorowe liście z których można przygotować niejedną ozdobę. Jeśli jednak w ciągu najbliższego miesiąca będziecie przebywać w Warszawie, być może zainteresuje Was jeszcze jedna atrakcja. Co powiecie na wizytę w jednym z największych namiotów w Europie?

Taki właśnie, w kolorach białym i czerwonym, został postawiony na placu u zbiegu ulic Towarowej i Wolskiej. Aż do 27 października, w każdy weekend, będą się w nim odbywać przedstawienia cyrkowe z udziałem artystów z całego świata. Występy odbywają się w ramach XIV Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej, a nowy i większy namiot pozwolił artystom na wprowadzenie nowych elementów do swoich programów. Zwiększy się również poziom komfortu widzów – do dyspozycji będą mieli między innymi bufety i kawiarnie. Szczegółowy wykaz przedstawień możecie znaleźć na stronie:

http://www.cyrk-zalewski.com.pl/mfsc/14mfsc_warszawa/

K.Ś.

cyrk_Zalewscy-fimy_bajki_zajecia_dla_dzieci-wydarzenia_kulturalne_dla_dzieci-warszawa-terapie_dla_dzieci-polekcjach-gry_zabawy-zajecia_dla_dzieci_po_lekcjach.jpg

Stronicowanie:
Lubię
0.0 / 10  (0 ocen)
Komentarze (0)
Skomentuj

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je szybko, za darmo


REKLAMA