REKLAMA
wybrano kategorię gier o id= 26
Gry online

-gry online-gry za darmo-free games-gry dla dzieci

Opis

Wyrafinowana fryzjerka Sylwia powraca! Wraz z nią tnij i układaj niebiańskie fryzury!

Jak grać Stylistka Sylwia 2

Klikaj, aby umyć, przyciąć i wystylizować włosy klientów w cieszącym się ogromnym powodzeniem salonie Sylwii. Zarób wystarczająco dużo, aby osiągnąć codzienny cel i przejść na kolejny poziom. Ulepszaj swój salon produktami premiowymi i utrzymuj klientów w dobrym nastroju!

-gry_online-gry_za_darmo-gry_dla_dziewczyn-gry_dla_dzieci

Opis Przeróbki są jak sztuka: zaczynają się od pustego płótna.

Jak grać Przeróbki: Salon Piękności Wykonuj instrukcje, aby poddać tę piękność całkowitej przemianie. Zacznij od maseczki oczyszczającej, a następnie nałóż samoopalacz. Ostatecznego blasku nada sesja makijażu!

-gry_online-gry_za_darmo-gry_dla_dziewczyn-gry_dla_dzieci

Opis

Ta ubłocona panna młoda potrzebuje natychmiastowej odmiany, inaczej spóźni się na własny ślub!

Jak grać Studio Fryzur:

Edycja Ślubna Wykonuj wskazówki, aby przemienić ubłoconą i potarganą dziewczynę w piękną, zarumienioną pannę młodą!

-gry_online-gry_za_darmo-gry_dla_dziewczyn-gry_dla_dzieci

Opis

Tylko twoje zdolności stylisty zdołają uratować księżniczkę przed fryzurową katastrofą!

Jak grać

Princess Hairstyle Pomóż księżniczce przygotować się na wieczorny bal!

Kliknij na księżniczkę, następnie kliknij na świecącą strzałkę w prawo, aby kontynuować. Przeglądaj opcje fryzury, aż znajdziesz coś odpowiedniego (klikaj na żółte strzałki, aby zobaczyć wszystkie opcje), następnie przejdź do opcji koloru.

Po wybraniu stylu i koloru pojawi się lista instrukcji. Wykonaj poszczególne kroki w odpowiedniej kolejności (jeśli nie pamiętasz, kliknij przycisk POMOC). Aby wystylizować włosy księżniczki, kliknij i przytrzymaj właściwy przedmiot, następnie poruszaj myszką tak, jak pokazano na ikonce.

Po ukończeniu wszystkich 5 kroków wybierz strój i dodatki dla księżniczki. Następnie wyszukaj idealne tło i ramkę i załaduj obrazek do swojej galerii!

-gry_online-gry_za_darmo-gry_dla_dziewczyn-gry_dla_dzieci

Opis

Wykorzystaj przepis Francine na maseczkę, by mieć cerę bez skaz i wyprysków!

Jak grać

Sekrety Urody Francine Pomóż Francine nałożyć maseczkę, klikając na strefy twarzy: czoło, strefę T, policzki i podbródek!

-gry_online-gry_za_darmo-gry_dla_dziewczyn-gry_dla_dzieci

Stronicowanie:
prawa kolumna na zawartośćprawego łamu o szerokości 320 px tak aby tu relama weszła prawa kolumna na zawartośćprawego łamu o szerokości 320 px tak aby tu relama weszła prawa kolumna na zawartośćprawego łamu o szerokości 320 px tak aby tu relama weszła prawa kolumna na zawartośćprawego łamu o szerokości 320 px tak aby tu relama weszła prawa kolumna na zawartośćprawego łamu o szerokości 320 px tak aby tu relama weszła prawa kolumna na zawartośćprawego łamu o szerokości 320 px tak aby tu relama weszła