Pierwsze zadurzenia

Czas pierwszych zadurzeń zaczyna się zwykle już w szkole podstawowej. Wtedy też zaczynają się pierwsze zaloty, wyjścia do kina czy na lody. Zdarzają się też pierwsze pocałunki.

Czy to chłopak na widok dziewczyny czy dziewczyna na widok chłopaka – nie istotne – większość z nas na widok tej drugiej osoby, w której się zadurzamy ma podobne odczucia. Zazwyczaj są to tzw. „motyle w brzuchu”, które delikatnie wprawiają nasze ciało w stan napięcia i lekkiego podniecenia. Jeżeli ktoś nam się podoba i lubimy go bardziej niż innych, chcemy spędzać z tą osoba jak najwięcej czasu. Myślimy o niej, kiedy jest daleko. To naturalne reakcje. Jeżeli druga strona odwzajemnia to uczucie, można je sobie okazywać trzymając się za ręce, odprowadzając dziewczynę po szkole do domu, zapraszając do kina lub na lody.

A co jeśli druga osoba nie zwraca na nas uwagi? No cóż – tak czasami w życiu bywa. Najgorzej jest w takiej sytuacji wstydzić się własnych uczuć. Najlepiej jest spróbować podejść do kogoś, kto nam się podoba i porozmawiać. Zapytać czym się interesuje, co lubi robić – wysłuchać. Być może coś Was łączy i będziecie mieli wiele wspólnych tematów do rozmów?

Stronicowanie:
Lubię
0.0 / 10  (0 ocen)
Komentarze (0)
Skomentuj

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je szybko, za darmo


REKLAMA