Mokre sny, polucja, zmazy nocne. Historia prawdziwa.

Mokre sny, polucja, zmazy nocne

Nazwy są różne, jednak problem ten sam – terminem tym określamy mimowolne i nieumyślne wytryski nasienia podczas snu. Dotyka to najczęściej chłopców w okresie dojrzewania, który występuje tak naprawdę w różnym wieku w zależności od organizmu… ale zacznijmy od początku. 

Pierwsze informacje na temat spermy pochodzą już ze starożytnej Grecji. Są wzmianki, mówiące o tym, że jest to płyn który tworzy się w mózgu, natomiast rdzeń kręgowy to jej zbiornik. Widać, że już starożytni uważali ten płyn za coś najważniejszego dla organizmu mężczyzny. Widoczna zmiana następuje w wieku XX, kiedy to między ludźmi krążyły straszne opowieści na temat polucji – wtedy uważano to za straszliwą chorobę, która wyniszcza ciało chłopców, wysusza je i prowadzi do poważnych infekcji… Wtedy to również uczeni próbowali dowieźć, iż mokre sny to problem dotyczący także kobiet, ale uwaga! Tylko u kobiet, które mają już za sobą inicjację seksualną. Dziewice i kobiety obdarzone cnotliwą niewinnością nie miewały takich problemów. Zmazy nocne u kobiet, które były zmuszone do odmówienia sobie seksu, były nazywane „cierpieniem młodych wdów”. Całą sprawę traktowano bardzo… wręcz przerażająco poważnie. Twierdzono nawet, że CHOROBA ta może prowadzić do nerwicy, która miała za sobą pociągać bóle głowy, serca oraz nadmierną pobudliwość. Co więcej, niektórzy śmiałkowie – mówię oczywiście o wielkich uczonych – zalecali kobietom i mężczyznom specjalne diety oraz szereg innych czynności, które powinni byli wykonywać aby ustrzec się przed zachorowaniem – wyjazdy w spokojne miejsca, masaże i natryski wodne. Dzięki tym fanaberiom rosła wśród ludzi hipochondria [lęk przed chorobami] a wynalazcy zacierali ręce na zarobek, przy konstruowaniu urządzeń uciskowych na narządy płciowe, które miały rzekomo uzdrawiać… Dopiero w XX wieku [!] zaczęto traktować zmazy nocne jako naturalne regulowanie się organizmu. W dzisiejszych czasach na szczęście wiemy, że nie jest to w ŻADNYM wypadku choroba i nie ma się tego bać! No dobrze więc dokładnie o co chodzi z tą polucją…

Krótko i na temat - pierwsza polucja może wystąpić w różnym wieku i traktowana jest jako swoiste osiągnięcie dojrzałości. Niektórzy chłopcy muszą przez to przejść, ale uwaga! Nie wszyscy! Zarówno występowanie mokrych snów jak i ich brak jest w zupełności normalne. Plemniki i płyn nasienny wytwarzane są przez cały czas, muszą zatem od czasu do czasu uwolnić się z pęcherzyka nasiennego. Jeśli tego zabraknie, sperma nagromadza się i dochodzi do samoistnego wytrysku na który żaden z was nie ma wpływu. Uff… dobrze że występują tylko w nocy!:-)

W następnych artykułach pojawią się informacje kiedy dokładnie należy się tego spodziewać.

E.P.

Stronicowanie:
Lubię
0.0 / 10  (0 ocen)
Komentarze (1)
Skomentuj
2013-02-24 17:52
romek pisze:
ciekawy i solidny artykuł :)
Zgłoś Odpowiedz

Nie masz jeszcze konta?

Załóż je szybko, za darmo


REKLAMA